© Stowarzyszenie Topory > Toporiada

Zapisz się!

Każdy z uczestników Toporiady ma możliwość wzięcia udziału w sesjach RPG, a co za tym idzie musimy zapewnić odpowiednią liczbę MG oraz miejsc do grania. W związku z powyższym jest to konwent półotwarty i aby uzyskać wstęp należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej:

Opłata za wstęp na Toporiadę

W tym roku opłata wynosi 60zł. W jej ramach otrzymujesz trzydniową akredytację. Pieniądze prosimy przelać na konto najpóźniej do 5 sierpnia.

Jeśli chcesz otrzymać zwrot opłaty za wstęp, specjalną koszulkę oraz inne bonusy pomóż nam w trakcie konwentu i zostań Peonem (czyli naszym Gżdaczem, Helperem).  Zgłoś się wypełniając formularz tutaj: https://tiny.pl/9zcdx

!!! UWAGA !!!
Niepełnoletni uczestnik może przebywać na terenie konwentu WYŁĄCZNIE pod opieką osoby dorosłej. Dodatkowo podczas akredytacji musi przekazać oświadczenie od rodziców lub prawnych opiekunów. Wzór oświadczenia można pobrać tutaj: https://tiny.pl/9zcdv

Opłata za nocleg

Jeśli chcesz nocować na terenie konwentu to dostępne są dwie możliwości:

  • Miejsce na polu namiotowym:
    30zł za osobę za cały konwent.
  • Łóżko, pokój lub cały domek harcerski:
    NIEDOSTĘPNE

Konkurs dla mieszkańców domków
„Rozgość się na Toporiadzie”

Jest to konkurs, dzięki któremu możecie pokazać, co Wam w duszy gra i przekształcić swój pokój lub cały domek w niesamowitą bazę – siedlisko fantastycznych stworzeń i osób. Jaskinia Goblinów? Wikińska chata? A może… Chatka Puchatka? Ogranicza Was tylko wyobraźnia! Zbierzcie znajomych lub znajdźcie z naszą pomocą współlokatorów i zgarnijcie skrzynię skarbów! Zapraszamy!

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: https://tiny.pl/9zdqz

Jak opłacić wstęp i nocleg

Obu opłat należy dokonać jednym przelewem, najpóźniej do 5 sierpnia.

Dane do przelewu:
15 9291 0001 0054 1718 2000 0010
Stowarzyszenie „Topory”
Rawa Mazowiecka 96-200
ul. Mszczonowska 21

W tytule prosimy wpisać „opłata za Toporiadę” oraz imię i nazwisko.

Formularz zgłoszeniowy

Wypełnij poniżej lub kliknij tutaj: https://tiny.pl/9zcf8

Skip to content