Złote Topory – Laureaci

Złote Topory – Laureaci

2018

Kategoria Najlepszy Mistrz Gry
1.Jakub „Lemek” Leman
2.Sebastian „Mesjasz” Kindla
3.Anna „drBlondie” Czapnik
4.Bartosz „Nurgling” Czapnik

Kategoria Najlepszy Gracz
1.Piotr „Tęcza” tęczyński
2.Agata „Ari” Majda
3.Dobromir „Dobry” Stawicki

2017

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Adrianna „Adi” Kicińska
II nagroda – Maciej „Zefir” Starzycki
III nagroda – Anna „drBlondie” Czapnik
IV nagroda – Jakub „Lemek” Leman

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Konrad „K8” Kaczmarek
II nagroda – Aleksander „Sidian” Boguta
III nagroda – Agnieszka „Phishy” Taper

2015

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Rafał „Kraszan” Kraska
II nagroda – Andrzej Skuza
III nagroda – Jakub „Lemek” Leman

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Katarzyna „Ilime” Nosalska
II nagroda – Anna Leman
III nagroda – Krysztof „Kuki” Kuk
Wyróżnienie – Jarek Popiel

2014

Najlepszy Mistrz Gry
I nagroda – Sławek „Bybus” Kucharzyk
II nagroda – Maciej „Kanem” Błaszczyk
III nagroda – Piotr „Banan” Banasiński
IV nagroda – Jakub „Pigmej” Górecki

Najlepszy Gracz
I nagroda – Aleksander „Sidian” Boguta
II nagroda – Agnieszka „Ryba” Taper
III nagroda – Alicja „Alutek” Kowalska

Najlepszy Początkujący Gracz
Patryk „Paxon” Szafran

2013

Najlepszy Mistrz Gry
I nagroda – Jakub „Lemek” Leman
II nagroda – Hubert „Jankoś” Jankowski
III nagroda – Tomasz „Smok” Wolski

Najlepszy Gracz
I nagroda – Katarzyna „Elwira” Pietrasik
II nagroda – Aleksander „Sidinan” Boguta
III nagroda – Roksana Majewska

Najlepszy Początkujący Gracz
Monika Sylwant
Milena „Milenka” Sekuter – wyróżnienie

2012

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Tomasz „Smok” Wolski
II nagroda – Hubert „Jankoś” Jankowski
III nagroda – Anna „drBlonde” Chlebicka
IV nagroda – Artur „Czcibor” Maziarczuk

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Michał Mochocki
II nagroda – Maciej „Kanem” Błaszczyk
III nagroda – Anna Nalepa

Najlepszy Początkujący Gracz:
Małgorzata „Gosza” Stępniewska

Najlepszy obóz tematyczny na Toporiadzie:
Najlepsza Charakteryzacja – Zamek Amber
Najlepsza Baza – Obóz Banitów
Najlepsze Atrakcje – Obóz Banitów

2011

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Szymon „neishin” Szweda
II nagroda – Rafał „Kraszan” Kraska
III nagroda – Tomasz „Smok” Wolski
IV nagroda – Wojciech „Prozac” Anuszczyk

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Konrad „K8” Kaczmarek
II nagroda – Joanna „Draca” Wolska
III nagroda – Andrzej „Igua” Morkisz

Najlepszy Początkujący Gracz:
Katarzyna „Tyche” Kłosowska

Najlepszy obóz tematyczny na Toporiadzie:
Obóz Kapłanów – Armia Goblinów

2010

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Wojciech Rzadek
II nagroda – Mateusz „Inkwizytor” Budziakowski
III nagroda – Tomasz „Smok” Wolski
IV nagroda – Piotr „Banan” Banasiński

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Andrzej „Igua” Morkisz
II nagroda – Tomasz „Gr0m” Paciorek
III nagroda – Katarzyna „Elwira” Pietrasik

Najlepszy Początkujący Gracz:
Sonia „Sonic” Żaczkiewicz

2009

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Tomasz „Smok” Wolski
Wyróżnienie – Piotr „Sekret” Sekrecki

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Artur „Artut” Machlowski
Wyróżnienie – Katarzyna „Bączek” Jastrzębska
Wyróżnienie – Mateusz „Inkwizytor” Budziakowski

Najlepszy Początkujący Gracz:
Tomasz „Dahgart” Białek

2008

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Wojciech „Prozac” Anuszczyk
Wyróżnienie – Piotr „Sąsiad” Witczak
Wyróżnienie – Andrzej „Igua” Morkisz

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Emilia „Amelka” Szymańska
Wyróżnienie – Agnieszka Morkisz
Wyróżnienie – Patryk „Sknerus” Kopeć

Najlepszy Początkujący Gracz:
Urszula Jaskulska

Najlepsza sesja:
Storyteling prowadzony przez Macieja „Ślimaka” Winnickiego

Gracze:
Emilia „Amelka” Szymańska
Katarzyna „Bączek” Jastrzębska
Aleksandra „Tulia” Kubacka
Piotr „HotShot” Piech

Najmłodszy uczestnik konwentu:
Alicja Mochocka

2007

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Adam „Savarian” Wojdalski
Wyróżnienie – Piotr „Banan” Banasiński

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Maciej „Ślimak” Winnicki
Wyróżnienie – Aleksandra „Tulia” Kubacka

Najlepszy scenariusz:
Daniel „Wnuk Mahometa” Tęczyński

2006

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda – Wojciech „Prozac” Anuszczyk
Wyróżnienie – Piotr „Sekret” Sekrecki

Najlepszy Gracz:
I nagroda – Konrad „k8” Karczmarek
Wyróżnienie – Piotr „Tęcza” Tęczyński

Najlepszy scenariusz:
Maciej „Ślimak” Winnicki