Komitet Organizacyjny

Koordynatorzy

Klaudia „Jeziora” Jeziorska

jeziora@topory.org

Maciek „Hunter” Piech

hunter@topory.org

Konrad „Gulczas” Młodzik

gulczas@topory.org

Organizatorzy

Walentyna Juszczak – Akredytacja

walentyna@topory.org

Cezary „Klasyk” Wojda – Sekcja techniczna

klasyk@topory.org

Hubert „Jankoś” Jankowski – Złote Topory

jankos@topory.org

Anna Leman – Program

Andrzej „Jankes” Jankowski – Finanse

jankes@topory.org

Patrycja „Dziczka” Olchowy – Konkurs Obozowy

obozy@topory.org

Natalia „Zmora” Krzymińska – Sekcja sprzątająca

Łukasz „Azur” Sadowski – Patroni i sponsorzy

lssadowski@gmail.com

Konrad „K8” Kaczmarek – Nagrody